Hacettepe Beyaz Ev
( Daha kaliteli görüntü için videolarımızı lütfen Youtube bağlantısından seyrediniz )

 
 

İnci Davet ve OrganizasyonTüm özel ve kurumsal organizasyonlarınız için, yerli ve yabancı repertuarı geniş, pop orkestralarımız, fasıl ve halk müziği gruplarımız, yöresel oyun ekiplerimiz, ayrıca profesyonel dj'lerimiz, duo, trio ve Qartet gruplarımız hizmetinizde olacak.
Ofisimize geldiğinizde önce ne tarz bir müzik grubu istediğinizi öğreneceğiz. Size uygun olduğunu düşündüğümüz gruplarımızın video görüntülerini seyrettirmeye başlayacağız. Dilediğiniz kadar video seyredebilirsiniz. Hatta büyük ihtimalle sizin organizasyonunuzun olacağı mekanda da çekilmiş görüntülermiz vardır. Tabii ki sizin faaliyetinizde istediğiniz repertuar için ayrıca detaylı konuşacağız. Önemli olan siz grubumuzu ve solistimizi beğenin, tarzlarını kendinize yakın bulun.
Ankara dışı faaliyetlerimizde uyguladığımız yöntem sırasıyla şöyle olmaktadır.

Öncelikle mekanın elektirik tesisatı konusunda telefon ile bilgi alıyoruz. Yeterli bilgiyi alamazsak bir arkadaşımız önceden şehre gelip mekanı kontrol ediyor.

Teknik sistemleri getiren ekibimiz faaliyetin yapılacağı gün sabah erkenden, orkestra üyelerimiz ise öğle saatlerinde mekanda oluyor.

Getirilecek ekipmalar:
Ses Sistemi:

8 adet LineAray RCF Hoparlör, 6 adet JBL Monitör Hoparlör, 2 adet RCF Subbus Hoparlör, 1 adet 32 canal soundcracft mikser, Solist sayısı kadar telsiz mikrofon, Davul mikrofon seti, 1 adet notebook, Yeteri kadar kablolama ve nota sehpası, 1 Dj ve 1 TonmaisterTruss Işık Sistemi:
2 adet makaralı ayak + yükseklik 4 metre, genişlik 6 metre + 4 adet showlight + 4 adet movinghead robot + 1 adet strobe + 1 adet takip spotu + 1 adet sis makinesi + 1 adet ışık controller masası + 1 teknisyen

Seçtiğiniz grup düğün müziği orkestrası ise hem yabancı hem Türkçe repertuvarı çok geniştir. Grup genel olarak bilinen tüm horon, zeybek, halay, oyun havası parçalarını yapabilmektedir. Her orkestramız senede yaklaşık 100 – 120 düğün vb faaliyet yapmaktadır. Zaten ister istemez zengin bir repertuvar kendiliğinden oluşmaktadır.

Sizin istediğiniz müzik tarzına ve repertuvara göre enstürmanları seçmekteyiz. Yani her faaliyete aynı ekip gitmemektedir. Sayıyı 4 enstrüman ve 1 solist haline getirmekteyiz. Tabii eğer isterseniz daha büyük bir grup kumamız da mümkün. 6 + 1, 7 +2 gibi. Örneğin siz Türkçe ve oyun havaları ağırlıklı bir repertuvar istediyseniz buna göre, yok eğer yabancı ve slow ağırlıklı bir repertuvar istediyseniz buna göre bir ekip kurmaktayız.

Çalınacak parçalar konusunda sizden bir liste isteriz. Bu listenin genellikle % 90 ı repertuvarımızda bulunur ve cevap verebiliriz. Ancak % 10 kadar bölümünü karşılayamayabiliriz.


Bu sayfa ile ilgili anahtar kelimeler;

düğün müziği grupları, düğün giriş müzikleri, düğün orkestraları, kır düğünü süsleme, düğün müziği grupları, düğün süsleme fiyatları, organizasyon şirketleri, düğün müzikleri dinle, düğün giriş müzikleri, organizasyon firmaları, ankara organizasyon, kına gecesi süslemeleri, kına gecesi organizasyonları, ilk dans müzikleri dinle, sünnet düğünü organizasyonları

 

 

Anasayfa    Biz Kimiz    İletişim    Foto Galeri    Faaliyetlerimiz 1    Faaliyetlerimiz 2     Video Galeri        Copyright © İnci Davet Organizasyon Her Hakkı Saklıdır